قوانین و مقررات

 

1- در شرایط نرمال تحویل سفارش در زمان گفته شده به مشتریان عزیز انجام می شوند. اما در شرایط خاص و به دلایل فنی ممکن است تا پایان روز کاری بعدی طول بکشد.

2- تحویل سفارش سرور مجازی مک به صورت دستی انجام می شود. بنابراین پس از ثبت سفارش امکان کنسلی و عودت وجه وجود ندارد.  مگر زمانی که مشکل فنی از سمت MacVPS صورت گرفته باشد که امکان رفع آن وجود نداشته باشد. در این گونه موارد با مشتریان محترم هماهنگی صورت میگیرد و در صورت درخواست سرویس لغو و مبلغ سرور عودت داده می شود.

3- تحویل سرور نیازمند احراز هویت کاربر سفارش دهنده میباشد. احراز هویت برای هر کاربر یکبار انجام شده و پس از اولین سفارش پرداخت شده به صورت تیکت به مشتری اعلام می شود. احراز هویت به درخواست پلیس فتا و با ارسال کارت ملی و شماره موبایل معتبر انجام می شود.

4- سرورهای مجازی فاقد کارت صدا می باشند.

5- سرویس های دلاری شامل اکانت اپل یا Apple Developer ID تحت هیچ شرایطی گارانتی یا کنسلی ندارند.

6- در صورت اضافه کردن هارد به سرور خریداری شده ، از سررسید بعدی هزینه سرور با هارد اضافه محاسبه خواهد شد و امکان کنسلی بابت هارد اضافه وجود ندارد. 

7- پس از تحویل هر سرور مک ، مشترک مجاز به یک بار درخواست تغییر سیستم عامل در هر ماه خواهد بود و دفعات بعدی شامل هزینه خواهد شد.

8- از آنجا که از زمان تحویل ، سرور به صورت تمام و کمال در اختیار مشتری میباشد ، مسایل مربوط به مشکلات سیستم عامل ، مشکلات نرم افزاری ، از بین رفتن اطلاعات و هر گونه مشکلی که به داخل سرور ها و مدیریت سرور ها مرتبط باشد میبایست توسط مشتریان محترم مدیریت شود و MacVPS در این گونه موارد مسوولیتی ندارد.

9- مسوولیت دریافت بکاپ با مشتریان محترم میباشد و MacVPS به صورت پیش فرض از دیتای سرور ها بکاپی تهیه نمی کند. مگر در مواقعی که این موضوع طی قرارداد یا سرویس جداگانه به MacVPS محول شده باشد.

10- سرور ها به صورت پیشفرض بدون آی پی استاتیک routable ارایه می شوند.(مگر اینکه در لیست سرویس iPv4 درج شده باشد) آی پی استاتیک در صورت تمایل مشتری با هزینه اضافه و تماس با پشتیبانی قابل خریداری است.

11- به کلیه مبالغ درج شده در سایت به عنوان هزینه سرویس ، 10% مالیات بر ارزش افزوده و عوارض اضافه می شود.

12- در صورت تمایل مشتریان محترم ، امکان صدور فاکتور رسمی جهت ارایه به اداره مالیات بعد از خرید و پرداخت ، امکانپذیر است.

13- پس از اتمام زمان سرویس ، در صورتی که طی 24 ساعت تمدید انجام شود ، سرویس بدون هزینه و بلافاصله فعال می شود. پس از گذشت 24 ساعت احتراما 12 درصد هزینه نگهداری و ریستور به فاکتور شما اضافه خواهد شد.

14- در صورت عدم تمدید و گذشت 3 روز از سررسید، سرویس به صورت خودکار حذف خواهد شد و امکان بازگردانی وجود نخواهد داشت.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :